V našej predajni máte jedinečnú možnosť vidieť a vyskúšať si rôzne typy tieniacej techniky

Zdvojené okno Zdvojené okno

Žalúzia, plisovaná roletka alebo dvojito plisovaná roletka Duette® sú integrované priamo v okne medzi tabuľami skla a tým chránená pred znečistením. Nepríjemné čistenie lamiel patrí minulosti. Na želanie je možné ovládanie tieniacej techniky aj bez externého zdroja energie pomocou fotovoltaického modulu a akumulátora (I-tec Tienenie). Vďaka I-tec SmartWindow môžete využiť pohodlné ovládanie cez tablet alebo smartphone.

Vonkajšie žalúzie Vonkajšie žalúzie

Rôzne pozície lamiel vonkajších žalúzií prepožičiavajú fasáde stále nový zaujímavejší vzhľad. V interiéri umožňuje optimálne riadenie a reguláciu svetla a tepla. Na želanie sú dostupné naše vonkajšie žalúzie RETROLux s možnosťou regulácie denného svetla. Dodatočne môžu byť kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.

Predokenná roleta Predokenná roleta

Rolety kompletne zatemňujú Vaše priestory a sú zároveň dodatočne perfektnou tepelnou a poveternostnou ochranou. Internorm rolety sú dostupné samostatne alebo už montované na okne. Možná je taktiež kombinácia s ochranou proti hmyzu.

Nadokenné minirolety Nadokenné minirolety

Nadokenné minirolety sú kompletne namontované na okne a hodia sa špeciálne pre renovácie. Kombinácia s ochranou proti hmyzu je tiež možná.

Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie sú namontované priamo na krídle okna. Žalúzia alebo plisovaná roletka sú dostupné v mnohých farbách. Krytku žalúzie je možné farebne prispôsobiť vnútornej farbe okna.

Okenice Okenice

Okenice z hliníka sú nanajvýš ľahko čistiteľné a môžu byť vyhotovené v mnohých farbách. Okrem štandardných variant s jedným priechodným panelom sú na výber ešte aj ďalšie možnosti vyhotovenia. Dodatočne je možné okenice kombinovať aj s ochranou proti hmyzu.

Plast hliníkové okno s tienením medzi sklom

Plast hliníkové okno s tienením medzi sklom

Tieniaca technika

Drevohliníkové okno s tienením medzi sklom pohľad z exteriéru na celé okno

Pohľad z exteriéru na celé okno

Tienenie integrované priamo v okne

  • Jedná sa o jedinečné riešenie integrovanej tieniacej techniky medzi sklom. Tieniaca technika je pritom umiestnená z exteriéru ešte pred izolačným trojsklom, čím nedochádza k nepríjemnému prehrievaniu v lete.
  • Je spoľahlivo chránená jednoduchým zasklením, ktoré sa dá kedykoľvek otvoriť a tým je chránená proti znečisteniu, ale hlavne aj proti silnému vetru zvlášť na vyšších poschodiach budov.
  • Jedná sa o jedno z najlepších riešení výmeny starých okien v bytoch,  kanceláriách a aj v starších budovách, kde sa tieniaca technika nedá vyriešiť bez zásahu do fasády a svetlosti okna.

Toto riešenie zaujalo aj tvorcov relácie Svet technológii z TA3 pozrite si krátke video

 

Energeticky sebestačná tieniaca technika

S I-tec Tienením ponúka Internorm energeticky sebestačnú ochranu pred slnkom v zdvojených systémoch okien KV 440 a HV 450. Žalúzie, plisované roletky alebo dvojito plisované roletky Duette® sú integrované medzi tabuľami skla a sú ovládané pomocou fotovoltického modulu alebo externého elektrického zdroju.
Automatický modus dodatočne umožňuje s rozpoznaním dňa a noci samočinné vytiahnutie žalúzie pri východe slnka a stiahnutie žalúzie pri západe slnka. 

 

Okrem bežných typov žalúzii v tvare Z 92Z  a C máme vlastný patentovaný tvar žalúzie RETROLUX 80DUnikátne riešenie retrolux

Žalúzie Retrolux majú tvar „striešky„ pričom predná časť RETRO spoľahlivo tieni a odráža nepríjemné prehrievanie v lete a zadná časť INTRO odráža denné svetlo na strop miestnosti.

Tým výrazne zvyšuje dostatok denného svetla v miestnosti bez nepríjemného prehrievania.
Obrázok nižšie ukazuje dokonalosť RETROLUX lamely 3 v 1

Miestnosť je spoľahlivo zatienená proti slnečnému žiareniu a nepríjemnému prehrievaniu v lete.

Denné svetlo je odrazené na strop miestnosti a zalieva miestnosť príjemným neoslepujúcim svetlom. Podobne ako stropné svietidlá

Asymetrické usporiadanie lamiel garantujú 80% nerušený výhľad z miestnosti
Látkové screeny

V poslednej dobe veľmi obľúbený spôsob tieniacej techniky, ktorý má veľmi dobrú odolnosť pri silnom vetre.
Na výber veľký počet látok s rôznym stupňom tienenia.

 

Fotogaléria tieniaca technika

Realizácia tieniaca technika
Realizácia tieniaca technika
Realizácia tieniaca technika
Realizácia tieniaca technika
Typy lamiel žalúzii
Princíp lamely RETROLUX
Žalúzie RETROLUX v plnom nasadení
Špecialne usporiadanie lamiel garantuje nerušený výhľad
Screenová roleta výplet
Screenové rolety realizácia
Screenové rolety realizácia
Screenové rolety z interieru
Roleta starý osvedčený systém tienenia
Hliníková zateplená lamela rolety
Hliníková lamela
Ovládanie pomocou tabletu
Ovládanie pomocou smartphonu
Touch screen
diaľkové ovládače
Ovládanie vypínačom na stene
Čistý detail okno-vodiaca lišta -parapet-
Pamätáme aj na domácich miláčikov

Kontaktujte nás teraz!

Back to top