Sme spokojní až vtedy , keď vy ste nadšení

Naša spoločnosť ako jedna z prvých na Slovensku úspešne splnila všetky kritéria v medzinárodnom programe CUSTOMER CARE /Starostlivosť o zákazníka/ a získala  medzinárodný certifikát 1-st window partner.

Tento certifikát by sa dal definovať ako „Oskar v oknárskej branži“.

1st window partner Internorm  Internorm Diplomovaný montážny špecialista

Customer Care je jedinečný  program , ktorý oblasti okien po celej Európe jasne a prehľadne garantuje zákazníkom,  odborné a konštantne dobré služby - od odborného poradenstva v príjemnom prostredí vzorkovne cez odbornú montáž až po after sale servis.

V súčasnej dobe, keď je téma šetrenia energie mimoriadne aktuálna je dôležité, aby okná so špičkovými izolačnými vlastnosťami, ktoré máme v ponuke, boli aj odborne navrhnuté a zabudované bez tepelných strát.

Je to veľká česť pre našu spoločnosť a  zaväzuje nás udržať pre našich zákazníkov túto pozíciu

DAKO Slovakia oceniene


Váš názor je pre nás veľmi dôležitý.

V našom štúdiu je Vám  k dispozícii   Kniha Želaní a pochvál, kde môžete vyjadriť svoj názor a zároveň si prečítať reakcie našich zákazníkov .

Alebo jednotlivo


Váš názor je pre nás veľmi dôležitý.

Veľmi si vážime, že v dnešnej uponáhľanej dobe si nájdete čas a odpovedáte nezávislej agentúre na otázky ohľadom spokojnosti s našou spoločnosťou -  iba tak  na základe Vašej spätnej väzby môžeme neustále na sebe pracovať a skvalitňovať naše služby .

Iní o sebe tvrdia, že sú dobrí – my nechávame  hodnotenie na Vás 

Takto ste nás hodnotili v minulom roku:

Hodnotenie


Funguje to ako semafor, v prípade že hodnotenie v niektorej časti ide do žltého poľa je to  varovný signál, aby sme neklesli o červeného poľa.

Na základe Vašich hodnotení sme sa rozhodli presťahovať sa a otvoriť novú, lepšiu vzorkovňu – viac informácii v sekcii kontakty.

98% zákazníkov nás doporučuje ďalej – ďakujeme!

zdroj agentúra Spectra za minulý  rok


Špeciálne vyškolení a kvalifikovaní montážnici

 

Naše kvalitné produkty sú len také dobré ako je ich montáž.

Až spojenie najlepších okien a dverí s profesionálnym zabudovaním a servisom zaručuje extrémne dlhú trvácnosť, vysokú odolnosť voči počasiu a bezpečnú funkčnosť, trvalý komfort bývania a dlhoročné záruky.

Preto budujeme kvalifikovaný montážny tím, ktorý sa priebežne vzdeláva a certifikuje na kompetentný tím  profesionálov.

[1st] window partneri Vás podporia nielen pri výbere produktu, ale predovšetkým s ich profesionálnymi službami.

Kontaktujte nás teraz!

Back to top