Vyrábame vchodové dvere presne podľa Vašich požiadaviek
Každé Internorm vchodové dvere sú unikát. Pretože každé vchodové dvere sú vyrábané presne na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek. Na výber máte päť hliníkových systémov dvier a dva drevo-hliníkové systémy dvier s nespočetnými modelmi. Vytvorte si Vaše vchodové dvere presne podľa Vašich predstáv. Rozhodnite sa medzi dverami s celoplošnou platňou alebo sklenou výplňou a potom si zvoľte želané bočné časti, nadsvetlíky, kľučky, farby atď. Nie sú Vám kladené žiadne hranice.  

Naše vchodové dvere sú dostupné v rôznych dizajnoch - vhodných k Vášmu štýlu domu a vhodných k Vašim Internorm oknám. Aby ste v množstve vchodových dvier našli rýchlejšie model, ktorý sa k Vám hodí, rozdelili sme rôzne stavebné štýly do štyroch dizajnových štýlov.

Samozrejme kladieme veľký dôraz na kvalitné spracovanie a zabudovanie osvedčených bezpečnostných uzamykaní. Naše dvere nie sú síce žiadne klasické bezpečnostné dvere, aké by boli potrebné napríklad na miestnosť s trezorom v banke. Avšak naše bezpečnostné dvere sú vďaka kvalitnému bezpečnostnému systému uzamykania testované až do bezpečnostnej triedy RC2 a tým zabezpečujú vynikajúcu ochranu voči vlámaniu.

 

Hliníkové vchodové dvere

Perfektná ochrana voči vlámaniu v peknom dizajne - to Vám ponúkajú Internorm hliníkové vchodové dvere. Sériovo 5 bodové uzamykanie renomovaného výrobcu KFV robia tieto dvere bezpečné voči zlodejom. Na výber máte viaceré modely dvier. Farby, madlá a sklá si môžete zvoliť presne podľa Vašich predstáv. Vo vnútri dvier sa nachádza viacvrstvová platňa, ktorá zabezpečuje lepšiu tepelnú a vyššiu zvukovú izoláciu.

 

Hliníkové vchodové dvere

môžu byť samozrejme vybavené systémom vstupu na odtlačok prsta, Keypad (Codetastatur) - ovládaním pomocou klávesnice alebo ďalšími bezpečnostnými systémami. Viac informácií získate na stránke Ochrana pred vlámaním pre dvere.

Drevo-hliníkové vchodové dvere

Drevo vytvára nezameniteľný vzhľad, poskytuje teplo a útulnosť a výrazne prispieva k príjemnej atmosfére. Vlastnosti, ktoré sú v oblasti vchodu dosť dôležité. Pretože práve tam, keď je priestor v predsieni otvorený alebo kombinovaný s obývacou izbou, je dôležitý celkový dojem pri vstupe. 

Pri takomto stavebnom rozvrhnutí je ale veľmi dôležitá tepelná izolácia, aby sa zabránilo vysokým nákladom na kúrenie a tepelným stratám. A tu ste u nás správne! Vzhľadom na kombináciu materiálov z dreva, termopeny a hliníka dosahujú drevo-hliníkové dvere od Internorom obzvlášť dobré U-hodnoty a zabezpečujú vynikajúcu zvukovú izoláciu.

 

Naše vchodové dvere podľa Vášho želania

Naše vchodové dvere splnia všetky Vaše priania. Na výber máme hliníkové vchodové dvere a drevo-hliníkové vchodové dvere. Samozrejme, že Vaše vchodové dvere vyrobíme presne na mieru. Internorm ponúka pri výbere vchodových dvier veľkú rôznorodosť dizajnu a stvárnenia.

 

 

Vchodové dvere

Veľký výber modelov vchodových dvier

Veľký výber modelov vchodových dvier

Internorm ponúka na výber množstvo rôznych druhov dizajnov hliníkových vchodových dvier. Vchodové dvere s plným panelom, so sklenou výplňou alebo bočné časti - rozhodnite sa, ktoré vchodové dvere sa najlepšie hodia k Vášmu domu.


Individuálny dizajn vchodových dvier

Každé drevo-hliníkové vchodové dvere od Internorm môžu byť vyhotovené v rôznych variantoch. Vyberte si medzi vchodovými dverami so sklenou výplňou pre viac svetla, bočnými svetlíkmi, plným panelom a ešte oveľa viac.

ndividuálny dizajn vchodových dvier

Kontaktujte nás teraz!

Back to top